View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Mar 29, 2024 3:38 pm



Reply to topic  [ 548 posts ]  Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 55  Next
Informacje o grze 
Author Message

Joined: Fri Feb 28, 2014 9:52 am
Posts: 34
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
te 15-25 sekund to raczej przesada duzo zalezy z kim grasz i przeciw komu, kiedy grasz ze slabszymi efe to idzie bardzo latwo ale kiedy z lepszymi to mi sie zdarzalo kilka smierci zanim zebralem 30 cp bo wszystko idzie w blok i mozesz prawie zabic healera ale bedziesz musial uciekac z 4 cp na koncie, z rzuceniem plagi tez bywa roznie czasem zdarza sie ze nikt nie padnie kazdy na wiecznych miksturkach smiga, czasem tank cie dostrzeze, nie plules nigdy na jego tarcze? no i nie jest do konca jak piszesz ze team wybije wszystkich bo przeciez w przeciwnej druzynie inq tez uzywa plagi, jak ogarnieci gracze to zdarza sie ze zatrujesz 1 czy 2 a oni nie zatruja juz nikogo


Tue May 19, 2015 3:54 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
Naprawdę rzadko widzę "doświadczonego" (wystarczy 30 lev, stąd też cudzysłów) inqa który narzeka że np. berserk jest op, i że inqowi brakuje .. czegokolwiek. Inq od wieków był 'insta-no-skill-killerem' (ofc ciut przesadzam z tym no-skill, ale tylko ciut^^). Plz notohop, nie "ośmieszaj" się, bo wczoraj ktoś na pl czacie powiedział o Tobie "najlepszy polski inq".
Wystarczy jeden nieogarniety gracz żeby zarazić wszystkich.
Plaga jest OP i zawsze była.
I na marginesie, z tego co zauważyłem to plaga nie może już być zablokowana przez magiczną tarczę - raz na czacie widziałem jak jeden nazwał to zdarzenie (przezroczysta tarcza dla plagi) cheatem, a później sam się z tym spotkałem, a nie było możliwości żebym może źle kierował tą tarczę.

I taka jest prawda, wystarczy że jest tłok na midzie, leci plaga i wszyscy są potruci na śmierć. Co 2-3 gry jakie mam berkiem jest w przeciwnym teamie ink który zbija plagą moje hp od full do 0 bez ingerencji czegokolwiek więcej.



W ogóle, widziałęm dziś inkwizytora z pełnym eq i bv<3000. loled =D.


Tue May 19, 2015 5:50 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
Serwer Panzara generuje jakieś błędy. Powoduje dołączenie do gier losowej liczby graczy i wszystko wskazuje na to, że jest problem z tworzeniem zespołów z graczy z Europy i Rosji jednocześnie. Studio jest świadome tego problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem.


Wed May 20, 2015 8:08 pm
Profile

Joined: Fri Feb 28, 2014 9:52 am
Posts: 34
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
jak juz sie zale to nie pisze o grze z randomami bo w takich grach inq naprawde jest op, ale jak juz wczesniej wspominalem gra sporo sie rozni na poziomie 3 i 4 k efe no i to dla mnie trudny okres bo jestem praktycznie centalnie pomiedzy nie moge sie doczekac az w koncu skoncze tego inq, jeszcze sie nie spotkalem zeby magiczna tarcza tanka nie mozna bylo plagi zablokowac, musisz slabego berka miec jesli plaga ci cale zycie zjada, nawet dla mnie nie schodzi cale zycie po zatruciu od najlepszych inq w grze a berek powinien miec sporo wiecej hp, no ale moze bez amuletow grasz a to spora roznica, to ze ktos o mnie pisze najlepszy polski inq to moze dlatego ze nie wbil jeszcze tyle efe zeby z rafalkiem czy swiwtim pograc, ale spoko moze za jakis czas zasluze na to miano:D


Thu May 21, 2015 6:30 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
Wygląda na to, ze problem został rozwiązany.


Thu May 21, 2015 3:07 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
notohop wrote:
jak juz sie zale to nie pisze o grze z randomami bo w takich grach inq naprawde jest op, ale jak juz wczesniej wspominalem gra sporo sie rozni na poziomie 3 i 4 k efe no i to dla mnie trudny okres bo jestem praktycznie centalnie pomiedzy nie moge sie doczekac az w koncu skoncze tego inq, jeszcze sie nie spotkalem zeby magiczna tarcza tanka nie mozna bylo plagi zablokowac, musisz slabego berka miec jesli plaga ci cale zycie zjada, nawet dla mnie nie schodzi cale zycie po zatruciu od najlepszych inq w grze a berek powinien miec sporo wiecej hp, no ale moze bez amuletow grasz a to spora roznica, to ze ktos o mnie pisze najlepszy polski inq to moze dlatego ze nie wbil jeszcze tyle efe zeby z rafalkiem czy swiwtim pograc, ale spoko moze za jakis czas zasluze na to miano:D


Istotnie, muszę słabego berka mieć. Witamy w panzarze raz jeszcze. Powiedz mi teraz, że to nie jest p2w ;)
Mój crushing blow "epickiego" inka nie wzrusza, a ten mnie zabija kilkoma basic attack-ami. I taki ink ma często 15k hp. Ja aktualnie 12k.
No, ale to temat na gdzie indziej i kiedy indziej. Lubię się o tym żalić ^^ I nie uważam tego za niesłuszne.


Thu May 21, 2015 7:52 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
Wszystkie ceny w grze (poza VIP-em) zostały zredukowane do połowy (w kryształach). Ponadto kurs wymiany kryształu na złoto to w tej chwili 1:600.


Fri May 29, 2015 8:13 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
Aktualizacja 37.2:

  • Promień tarana (tank) został zredukowany o 0,7 metra;
  • W czasie uniku inkwizytor nie będzie nietykalny.
  • Liczba punktów klasowych inkwizytora za super atak została zredukowana z 7 do 5.
  • Naprawiono okrzyk tanka - teraz działa także na wrogów znajdujących się powyżej i poniżej postaci.
  • Na mapach oblężenia czas potrzebny na przejecie poszczególnych punktów został wydłużony.
  • Zmiana kursu kryształów do złota (600:1).
  • Ceny wyrażone w kryształach zostały zredukowane do połowy. Koszt VIP-a został taki sam.
  • Obrażenia kanoniera od ataku i super ataku zostały zwiększone o 15%.
  • Wzrósł koszt wiru berserkera: na 1 poziomie z 45 do 50, na 2 z 40 do 45, a na 3 z 35 do 40.
  • Zmniejszono punkty klasowe za użycie zdolności piorun łańcuchowy siostry ognia - teraz będzie ona dostawała 0,5 (a nie 1 jak dotąd) punktu klasowego za każdego trafionego przeciwnika.
  • Czas odnawiania pioruna łańcuchowego siostry ognia został wydłużony z 1 do 7 sekund.
  • Zmiany dotyczące pieczęci Chimery u paladyna - zmniejszono promień przechwytywania celu, przez co ma być łatwiejsze selektywne wybieranie sojusznika w tłumie.


Fri May 29, 2015 8:38 am
Profile

Joined: Thu Dec 04, 2014 9:02 pm
Posts: 15
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
Wiadomo kiedy wejda ligi ?


Wed Jun 03, 2015 10:15 am
Profile
Reply with quote
Post Re: Informacje o grze
Skoro w tą niedziele kwalifikacje to pewnie w następną


Wed Jun 03, 2015 12:12 pm
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 548 posts ]  Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 55  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.