View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Mar 28, 2024 7:01 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 
Logistyka 
Author Message

Joined: Mon Sep 30, 2013 11:01 am
Posts: 4
Post Logistyka
Czołem. Z góry przepraszam za przypadkowe bluzgi i niemiłe sformułowania w stronę co poniektórych osób. Ale do rzeczy.

Nie wiem, czy tutaj obecni często uczestniczą w turniejach. Ja osobiście dopiero po raz drugi podchodziłem, a raczej miałem podchodzić, do wcześniej tu wspomnianego. Ale. Za pierwszym razem, 3[słownie: trzy] razy zmieniali nam godzinę bitwy, przez co ostatecznie wystąpiliśmy w okrojonym składzie. Pytanie, po cholerę co chwilę zmieniać czas bitwy? No ale ok. Gorzej z tym drugim podejściem. Nie wiem, jaka jest średnia wieku graczy Panzar, ale jak zapewne część graczy się domyśla, są ludzie, którzy czas wolny przeznaczają nie tylko na gry komputerowe. Mają rodziny, partnerów/partnerki, pasje, hobby,[zwał jak zwał], tudzież jeszcze inne zajęcia. I jak wejdą raz dziennie do gry, i przeczytają info, że turniej ma się odbyć 6.12.13., to myślą sobie:"A, piątek, spoko, wezmę sobie wolne, popykam z kumplami, fajnie będzie". Ale kurna, nie. Trzeba zmienić datę, i to bez żadnej informacji. Ok, może na stronie głównej coś takiego się pokazało, ale nie każdy wchodzi na stronkę z myślą, że może daty się poprzesuwały.I krew mnie zalewa z takim planowaniem i logistyką. Ludzi za to odpowiedzialnych kazałbym rozstrzelać. Można by chociaż jakąś wiadomość do graczy w grze wysłać. Ale nie. Kuuuuuurna. Po prostu, nie mam pytań >.< Ja rozumiem, że nazwa naszego klanu może niektórych denerwować, zwłaszcza kolegów znad Wołgi, ale to nie powód, żeby takie chore akcje odstawiać. No bez jaj. Ok, dość tych wypocin. Ale jeszcze jedna taka akcja, a Moskwa znowu zapłonie. Jak w 1610. I Bóg mi świadkiem, nastanie ciemność, a w niej słychać będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów. Slava!


Thu Dec 05, 2013 11:11 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Post Re: Logistyka
Jeśli chodzi o godzinę bitew to turniej zawsze zaczyna się o godzinie 20:00. Zawsze. Dotyczy to pierwszej rundy. Jeśli drużyna będzie miała szczęście - jak Wy w tym tygodniu - może awansować dalej bez pierwszej rundy - wtedy zaczyna po zakończeniu rund, w których nie uczestniczy - każda kolejna runda zaczyna się dla wszystkich zespołów jednocześnie, dlatego trzeba czekać. Inna sprawa to godziny napisane na drabince turniejowej - one są szacowane i godziny poza pierwszą rundą nie są obligatoryjne: czasami rundy trwają dłużej, czasem krócej - wiadomo jakie są mapy i ile może zając zwycięstwo. Zwykle są to przesunięcia na wcześniejszą - żeby uczestnicy turnieju nie musieli czekać pól godziny po zakończeniu ostatniego meczu.

Co do daty turniejów, to turnieje zawsze odbywają się w czwartki o 20:00. Zawsze. Tak jest w regulaminie turniejów i za każdym razem jak pojawia się zmiana - są wojny na forum, bo komuś nie pasuje. Więc o wszelkich zmianach będzie głośno wcześniej. W tym tygodniu pojawił się jeden drobny błąd - komuś pomyliły się daty i zarówno rejestracje zespołów, jak i najwyraźniej datę turnieju podano o 1 dzień za późno. Błąd został szybko wyłapany, naprawiony i wszystko wróciło do normy. Rozumiem że mogło to kogoś zmylić, ale nawet jeśli to w regulaminie jest napisane, że zmiany w dacie turnieju mogą być wprowadzone do 24 godzin przed datą turnieju. W tym przypadku, nawet jeśli potraktować to jako zmianę - wszystko jest zgodne z regulaminem.

Regulamin turniejów dostępny jest na stronie Panzara. Jest także po polsku - wystarczy kliknąć na polską flagę, aby przełączyć.


Thu Dec 05, 2013 11:51 pm
Profile

Joined: Mon Sep 30, 2013 11:01 am
Posts: 4
Post Re: Logistyka
Własnie. Turniej zawsze jest w czwartek. Rozumiem, że człowiek nie jest maszyną, i błędy popełnia. Ale od czego jest kalendarz? Zwłaszcza, że w piątek wypada Mikołaja, więc niektórzy mogli mylnie pomyśleć, że to jakiś event albo kie licho. Nie wiem. Grunt, że byłem kompletnie zaskoczony, kiedy wszedłem o 22. do gry, a tu się okazuje, że już po ptokach. Może i marne szanse mieliśmy z SWAT'em, bo to kozaki na runach, ale jestem niemal pewny, że z dobrym saperem[oczywiście mam na myśli siebie], moglibyśmy zyskać trochę na czasie/punktach. Pech chciał, że nigdzie, poza zakładką turnieje, nie ma informacji o zmianach dat. A to jest wielki błąd, o czym mogło się dzisiaj przekonać paru graczy. No nic. Pozostaje mieć nadzieję, że następnym razem nikt się nie pomyli.


Fri Dec 06, 2013 12:19 am
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 3 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.