View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Mar 28, 2024 11:38 pm



Reply to topic  [ 5 posts ] 
Problem z speed hackiem 
Author Message

Joined: Sat Feb 01, 2014 7:27 am
Posts: 4
Reply with quote
Post Problem z speed hackiem
Otrzymałem w przeciągu ostatniego tygodnia 11 ostrzeżeń za używanie speed hacka, którego jednak nie urzywałem.. Nie mogę grać w Panzara :/ Czy ktoś może mi pomóc?? Pisałem już na stronie głównej w zakładce "support" 8 maja ale do dzisiaj żadnej odpowedzi


Mon May 12, 2014 8:36 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Problem z speed hackiem
Ze względu na umiejscowienie serwera i możliwe problemy z prędkością przesyłania informacji do serwera, gra czasami generuje taki błąd, że uznaje niektórych graczy za oszustów wykorzystujących niedozwolone programy. Zwykle kończy się to ostrzeżeniem, które po weryfikacji znika, więc jeśli nie masz problemu z dostępem do gry, to nie powinieneś się przejmować. Okazjonalnie może Cię tylko usuwać z meczów.


Mon May 12, 2014 9:24 pm
Profile

Joined: Sat Feb 01, 2014 7:27 am
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Problem z speed hackiem
Karenira wrote:
Ze względu na umiejscowienie serwera i możliwe problemy z prędkością przesyłania informacji do serwera, gra czasami generuje taki błąd, że uznaje niektórych graczy za oszustów wykorzystujących niedozwolone programy. Zwykle kończy się to ostrzeżeniem, które po weryfikacji znika, więc jeśli nie masz problemu z dostępem do gry, to nie powinieneś się przejmować. Okazjonalnie może Cię tylko usuwać z meczów.


Tylko że mnie za każdym razem wyrzuca i wogóle grać nie mogę :/


Mon May 12, 2014 11:38 pm
Profile

Joined: Sat Feb 01, 2014 7:27 am
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Problem z speed hackiem
pozatym wyrzuca mnie nie tylko z każdego meczu ale z całej gry, dodając mi kolejne ostrzeżenia.. Proszę o pomoc


Mon May 12, 2014 11:51 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Problem z speed hackiem
Spróbuj w takim razie zwolnić całkowicie swoje łącze internetowe, wyłącz wszystkie programy w tle, a jeśli to nie pomaga, to chyba nic nie możemy zrobić.


Tue May 13, 2014 11:01 am
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.