View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Apr 16, 2024 11:08 am



Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001 
Author Message

Joined: Thu Nov 28, 2013 12:55 am
Posts: 1
Reply with quote
Post Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001
Witam. Chciałbym zgłosić problem, od kilku godzin próbuje naprawić ten problem. Przeglądnąłem każde forum, wszystkie działy na temat tego problemu. Robiłem to co pisali i nadal nic.

Po włączeniu Panzar.exe, loguje sie normalnie, potem coś tam skanuje i gdy klikam GRAJ chwile czekam i wyświetla się błąd.

Image

Pomoże ktoś? Z góry dzięki.

Dodam również, iż sprawdziłem wszystkie aktualizacje karty graficznej, DirectX'a, czyściłem CCleaner'em itp itd


Thu Nov 28, 2013 1:03 am
Profile

Joined: Wed Sep 11, 2013 2:15 pm
Posts: 52
Reply with quote
Post Re: Problem z CryRenderD3D9.dll
Please, contact our support:
support@panzar.com

_________________
Head of Community
Panzar Studio, Moscow


Thu Nov 28, 2013 11:17 am
Profile

Joined: Sat Nov 30, 2013 7:49 pm
Posts: 1
Reply with quote
Post Problem z CryRenderD3D9.dll.
Witam, mam nadzieję, że niedługo Sobie pogram, ponieważ liczę na waszą odpowiedź dotyczą problemu takiego jak CryRenderD3D9.dll error code: 14001. Nie mam zupełnie pomysłu co z tym zrobić, a nie jestem dobrym informatykiem by rozwikłać samemu tę zagadkę. No, a nawet jeśli nie trzeba być tu dobrym informatykiem, wiem, że po zrobieniu, tego co inni którzy mieli podobne problemy, gra ciągle dawała się we znaki i po każdym zmienianiu jakiegoś ustawienia, ciągle się aktualizowała. Nie wiem co z tym zrobić :( . Proszę nie pisać, żeby zgłosić się do jakiegoś Supportu, bo tam nawet przed 2 tygodnie nie raczyli mi odpisać, iż mają mnie w nosie i nie chce im się szukać odpowiedzi na moje pytanie :cry: . Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, z góry dziękuje i powodzenia.


Sat Nov 30, 2013 8:01 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Problem z CryRenderD3D9.dll.
Zaktualizuj DirectX do najnowszej wersji.
Zainstaluj wszelkie dostępne aktualizacje systemu.
Zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej (w tym PhisX).
Przejdź do Panelu sterowania/Programy/Programy i funkcje, znajdź wszystkie wpisy "Microsoft Visual C++ Redistributable" i odinstaluj wszystkie. Następnie wejdź do katalogu z grą PanZar\PnzTools\Redist\VS i wybierz jeden z plików w zależności od wersji Twojego systemu operacyjnego (32- lub 64-bitowej) i zainstaluj go.
Następnie zainstaluj najnowszą wersję "Microsoft Visual C++ Redistributable" z oficjalnej strony.

Jeśli to nie pomogło, a masz Windows 7 lub Windows 8 w wersji 64-bitowej, możesz dodatkowo usunąć z katalogu gry folder Bin32 i uruchomić grę. Wtedy pobierze sie program diagnostyczny, który może zapytać o uprawnienia administratora. A jeśli a masz Windows 7 lub Windows 8 w wersji 32-bitowej, możesz wykonac tę operację usuwając katalog Bin64.

Nie gwarantuję, że to zadziała i nie biorę odpowiedzialności jeśli coś zrobisz źle ;)


Sat Nov 30, 2013 10:45 pm
Profile

Joined: Thu Dec 26, 2013 7:48 pm
Posts: 1
Reply with quote
Post Re: Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001
Mam ten sam problem, zrobiłem wszystko jak napisała Karenira ale to nic nie dało. POMOCY!


Thu Dec 26, 2013 7:51 pm
Profile

Joined: Thu Jan 23, 2014 9:41 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001
Witam też dużo o tym czytałem tylko u mnie jest windows xp home edition kompa mam dobrego crysis 2 bez problemu śmiga wszystko zaktualizowane tylko dx jest 9.00 na xp i teraz pytanka czy ktoś się z tym uporał bo strasznie chciałbym pograć w tą grę ale wyskakuje mi ten błąd reinstal gry nie pomaga ale jeszcze jutro zrobię jak jest napisane na wcześniejszym poście i napisze czy poszło :D Napisałem też do support i poczekam na odpowiedź;) Jeśli ma ktoś jakieś pomysły niech pisze chętnie wypróbuje :D


Thu Jan 23, 2014 9:48 pm
Profile

Joined: Thu Jan 23, 2014 9:41 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001
NIE działa ale nikt się tym nie interesuje :/


Fri Jan 24, 2014 9:42 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001
Niewiele jest osób na polskim forum, lepiej byłoby, gdybyś napisał na angielskim, jeżeli oczekujesz natychmiastowej odpowiedzi. Jeżeli napisałeś do supportu, no to czekaj na odpowiedź ;o Powinieneś taką otrzymać, chociaż zakładam że w grę wchodzą tylko dni robocze. Cóż, weekend nikogo jeszcze nie zbawił ;)
Gdyby ktoś miał jakiś inny pomysł niż podane powyżej, zapewne by się pochwalił.

Ja na Twoim miejscu napisałbym do supportu i czekał na odpowiedź (powiedzmy 3 dni robocze, potem dobijał się ponownie), a jednocześnie napisał na angielskim forum. Podałbym przy tym swój sprzęt.

Pzdr


Fri Jan 24, 2014 10:48 pm
Profile

Joined: Thu Jan 23, 2014 9:41 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001
Dzięki za rade w poniedziałek ponowie pytanie i poczekam a co do forum angielskiego to mój angielski nie jest na wysokim poziomie więc ja się z niemi nie dogadam jeśli jest ktoś kto jest dobry z angielskiego to czy mógłby napisać na innych forach? Byłbym bardzo wdzięczny Pozdrawiam.


Sat Jan 25, 2014 2:06 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Problem: CryRenderD3D9.dll error code: 14001
Od mojego poprzedniego postu niewiele się zmieniło z tym błędem - ani na angielskim, ani na rosyjskim forum nie ma nowych sugestii. Ale jak będziesz pisał do supportu dołącz także pliki z katalogów !dmp oraz LogBackups, które znajdziesz w katalogu głównym gry.


Sat Jan 25, 2014 2:22 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.