View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Apr 19, 2024 12:38 pm



Reply to topic  [ 5 posts ] 
Problem z wyświetlaniem opisów 
Author Message

Joined: Tue Dec 24, 2013 12:14 am
Posts: 2
Reply with quote
Post Problem z wyświetlaniem opisów
Otóż po dodaniu nowego patcha (UPDATE 32) mam problem z wyświetlaniem opisów do talentów, umiejętności iteamów itd. Po prostu jak najadę myszką na talent/przedmiot to nie wyskakuje mi do niego opis, co jest bardzo denerwujące gdy chce się wybrać nowy przedmiot do produkcji w kuźni lub gdy chce się wydać nowy talent. Co dziwne czasami ten opis się wyświetla ale zdarza się to niezwykle rzadko.
Wie ktoś co może być przyczyną tego problemu? Jeśli tak to poproszę o odpisanie na ten post.


P.S: dodatkowo ostatnio mam problem z zamknięciem gry. Gdy kliknę opuść grę zawiesza się ona zamiast zamknąć i trzeba ja wyłączać managerem zadań.


Tue Dec 24, 2013 12:22 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Problem z wyświetlaniem opisów
Słyszałem o tym problemie - pojawił się przy ustawieniach graficznych "Back to '90" - też masz takie ustawienia?


Tue Dec 24, 2013 12:39 am
Profile
User avatar

Joined: Sat Oct 26, 2013 8:22 pm
Posts: 9
Reply with quote
Post Re: Problem z wyświetlaniem opisów
Mam ten sam problem tez nie mam opisów skili/itemów i tez zawiesza mi gre pod czas wyłączania grafikę mam lata 90 (minimalna). Dowody http://w892.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3vzya71VibK http://w892.wrzuta.pl/obraz/powieksz/8qlOI3gZEb6 Lecz jesli włączymy grę w małym oknie a nie na cały ekran to wszystko jest dobrze http://w892.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4qaZrdJ62jC

_________________
Characters:
Gunner - Bambusek 20lv
Frost - BambusekFrost 20lv
Tank - Bambusek TANK 20lv
Fire - HeppyBear 20lv
Berserker- Mathyus 20lv


Tue Dec 24, 2013 12:47 am
Profile

Joined: Tue Dec 24, 2013 12:14 am
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Problem z wyświetlaniem opisów
Tak gram na minimalnych ustawieniach (lata 90) z tym, że przed ostatnim patchem wszystko działało poprawnie. A jeśli mam być szczery to granie w okienku nie bardzo mi odpowiada, zna ktoś może inny sposób na pozbycie się tego błędu?


Tue Dec 24, 2013 2:11 pm
Profile
User avatar

Joined: Mon Dec 02, 2013 4:33 am
Posts: 13
Reply with quote
Post Re: Problem z wyświetlaniem opisów
Mam dokladnie podobne problemy, z opisami ,ale co do jednego błędu z tym malym oknem moge dac rade. Gre właczajcie normalnie na duzym , a kiedy pojedynek skonczycie i pojawią sie statystyki wcisnijcie (alt+enter) zeby przejsc do malego okna ,odczekajcie 3-4 sekundy zeby gra sie z optymalizowała i wtedy gra sie nie zwiesza,bynajmniej nie tak często ;)


Sat Jan 18, 2014 9:59 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.