View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Mar 28, 2024 6:04 pm



Reply to topic  [ 6 posts ] 
Odzyskanie kryształów 
Author Message

Joined: Mon Mar 24, 2014 3:53 pm
Posts: 13
Reply with quote
Post Odzyskanie kryształów
Witam, dziś o godzinie 14.11 przez przypadek kupiłem na swoje konto miejsce na 9-tą postać. Straciłem 50 kryształów. Czy jest możliwość usunięcia miejsca na 9-tą postać i zwrotu 50 kryształów? Uzbieranie 410 kryształów nie było łatwe, więc chciałbym wiedzieć, czy można zgłosić się do supportu, czy darować i pogodzić się z utratą.


Sat Jul 19, 2014 2:10 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Mar 14, 2014 12:06 pm
Posts: 197
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Odzyskanie kryształów
Raczej musisz się pogodzić z utratą 50 kryształów:D

_________________
NEW FORUM ACCOUNT = Nick -Prof3ssoR-


Sat Jul 19, 2014 3:07 pm
Profile

Joined: Mon Mar 24, 2014 3:53 pm
Posts: 13
Reply with quote
Post Re: Odzyskanie kryształów
Wiem, że w niektórych grach jest to możliwe, tylko problem w tym, że nie wszystkim przywracają :/ Tym płacącym robią to od razu, a pozostałym po wielu tygodniach lub wpierają, że to niemożliwe. Gram w Panzara od lutego i nie miałem tu podobnej sytuacji, więc chciałbym poznać zdanie graczy dłuższych stażem. Na jednym ze streamów Queen Bee widziałem, że może sobie zcheatować lvl, dodać złoto, kryształy itd :) Ale czy dla graczy tak można? Nie chcę, by mi oddali za darmo, bo od tego nie są, tylko by cofnęli kupno postaci. Nic na tym nie stracą, bo i tak kryształy zdobyłem za wbijanie lvli (gdy dostawało się 5 za każdy), z turnieju i za konkurs. Jednak też musiałem spędzić trochę czasu, a pomyłki zdarzają się każdemu...


Sun Jul 20, 2014 1:58 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Odzyskanie kryształów
Nie sądzę, żeby Ci zwrócili. Ale próbuj jeśli chcesz.


Sun Jul 20, 2014 10:28 pm
Profile

Joined: Mon Mar 24, 2014 3:53 pm
Posts: 13
Reply with quote
Post Re: Odzyskanie kryształów
Dlaczego nie? Po prostu nie ma możliwości, czy nie robią takich rzeczy? Uważają, że jeśli gracz coś wyrzucił, sprzedał, czy niepotrzebnie kupił zrobił to z własnej winy? Człowiek jest człowiekiem. Nie znam nikogo, kto nie zrobiłby choć raz w życiu głupiej rzeczy ;) Oni też są ludźmi, też może im się zdarzyć, że w grze pojawi się bug itd, ale jeśli nie kłamią, przyznają się do błędu i zrekompensują straty nie mam do nich pretensji. A jeśli pomimo możliwości przywrócenia nie zrobią tego (mimo że nic nie stracą), klient może się czuć lekko oszukany.

Jeśli naprawdę jest to niemożliwe, to dobrze, zrozumiem to i w przyszłości będę wolniej klikać. ;) To tylko gra. Nie wydałem miliona złotych i nie będę żałować. Napiszę do Supportu, raczej nie gryzą (a może? :D). Zwykle tego nie robię, zazwyczaj traktują ludzi ''z góry'', jednak teraz nie ma innej możliwości. A może miło mnie zaskoczą i okaże się, że w PT pracują życzliwi ludzie, których nie spotkałem jeszcze w innej grze :)

Bardzo dziękuję, że ktoś się zainteresował.

pozdrawiam


Mon Jul 21, 2014 6:20 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Odzyskanie kryształów
Dlatego myślę że gdyby się "zaprzyjaźnić" np. z Queen Bee (z innymi raczej nie da rady) to może ona mogłaby coś zdziałać :P Tak po cichu. ;)


Mon Jul 21, 2014 7:41 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 6 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.