View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Mar 29, 2024 12:48 am



Reply to topic  [ 4 posts ] 
Build "Berserker" 
Author Message
User avatar

Joined: Sat Dec 28, 2013 6:39 am
Posts: 2
Reply with quote
Post Build "Berserker"
Witam. Mam pytanie. Jak rozdać skille po kolei, aby wyszedł build tak jak u Alligatora Blooda? Zresetowałem punkty i rozdawałem tak, żeby było jak u niego i zostały mi 3 punkty do rozdania i nie miałem opcji dać w to co on dał. Chciałbym się dowiedzieć jak po kolei powinno wyglądać rozdawanie skili i czy ten build Alligatora jest jednak najrozsądniejszy?


Sat Dec 28, 2013 6:49 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Build "Berserker"
Pewnie nie masz punktów w kowalstwo albo coś. Nie jest to możliwe aby zostały Ci aż 3. Do poziomu 20 nie możesz teraz dać kowalstwa na 3 także tylko ten 1 punkt powinien Ci zostać nie rozdany.
Chodzi Ci pewnie o ten build: http://www.warlegend.net/wp-content/upl ... -build.png ??
Nie jest on aż taki rozsądny dlatego, że Rage zabiera dużą ilość zdrowia i kowalstwo jest także tutaj zbędne. Lepiej na 20 imo dać pasyw, zresztą jedni z najlepszych korzystają raczej z pasywu patrz: Globi, Weird itd. Co kto lubi, sam musisz sprawdzić. Berserker jest wtedy dość powolny ale za to jest w stanie przeżyć dużo więcej. Mój build:
http://i.imgur.com/GxZCNae.jpg
Można by oczywiście zamiast Sprintu dać 3 poziom Sucher Puncha (Ciosu z zaskoczenia) lub 2 pzm Vortex of War (Wir wojny). Możliwości jest wiele zależy od tego na czym Ci najbardziej zależy.


Sat Dec 28, 2013 1:09 pm
Profile
User avatar

Joined: Sat Dec 28, 2013 6:39 am
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Build "Berserker"
Ja chciałbym dać skille tak: max szaleństwo (poziom 3), max miażdżący cios (poziom 4), max dobicie (poziom 3), max wyskok (poziom 2), przeistoczenie, droga wojownika, łowca nagród, max morderczy szał (poziom 1), max kowalstwo (poziom 3). Czy jest możliwy taki build? I w jakiej kolejności rozdać punkty?


Sat Dec 28, 2013 1:28 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Build "Berserker"
polecam samemu poznać grę, powinieneś wybrać to co Tobie samemu najlepiej przypasuje, najbardziej będzie bliskie Twojemu stylowi gry. Sam build nie czyni mistrza, nie ma specjalnie wiele do gadania w porównaniu do doswiadczenia i skilla. Pograj na jednym buildzie a po jakims czasie spróbuj innego (widzę, że nie szkoda Ci kasy ;) ). Pzdr


Sat Dec 28, 2013 2:47 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 4 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.