View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Apr 27, 2024 9:47 am



Reply to topic  [ 31 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Rozkminy o lodowej 
Author Message
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: prawda o grze inkwizytorem
Zabrało punkty klasowe, więc czar poszedł. A to że nie zamraża stojącej tuż przed lodową postaci, to wiadome - to taki trójkąt, a nawet trapez zwrócony mniejszą podstawą w stronę lodowej, który zaczyna się jakiś metr przed postacią.


Tue Jul 08, 2014 12:55 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: prawda o grze inkwizytorem
Karenira wrote:
Nie da się tego rzucać pionowo - zresztą wyraźnie widać gdzie poleciał, bo na ziemi zostaje szron.

poproszę więc o kadr w którym widać tę niebieską poświatę :p


Tue Jul 08, 2014 3:38 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
Nie wiem czy chodziło Ci o tarczę tanka, czy o szron na ziemi, ale masz:

Image

i ten sam kadr na czysto:

Image

Chociaż nie mam już oryginalnego filmu, musiałem ściągnąć go z YT, więc jakość jest gorsza.

Wydzieliłem też posty z tematu o inkwizytorze, żeby nie wdawać się tam w dywagacje o innej klasie.


Tue Jul 08, 2014 9:48 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
Faktycznie! no i chodziło mi o tarczę tanka:) W zasadzie wciąż ciężko mi go dojrzeć w tłumie tych wyrzuconych przez shockwave, dopiero jak już rzucasz instanta to go widzę;o


Tue Jul 08, 2014 9:58 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
Ja też go dojrzałem dopiero na nagraniu. Fakt jest jednak taki, że poprzez wydłużenie czasu rzucania Instanta, stał się on prawie bezużyteczny - już abstrahując do tego czy tank powinien był zdążyć z tarczą czy nie oraz czy był widoczny czy nie.

Niefajne jest jeszcze to, że od momentu wciśnięcia przycisku skilla do momentu zadziałania jego efektu jest tak dużo czasu, że tank zawsze zdąży z tarczą, i często to widać, a nie ma możliwości przerwania inkantacji - czyli wiemy, że za sekundę stracimy na darmo 50 punktów klasowych.


Tue Jul 08, 2014 12:41 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
udany insta freeze jest najbardziej OP skillem obok skyfire, chyba się zgodzimy? w zasadzie nawet bardziej op niz sky, bo o ile mozna uciec z pola rażenia plomieni o tyle po insta nie mozesz zrobić nic, najwyzej healer moze cie odmrozić, co z resztą tez jest niemozliwe kiedy takiego ni emasz, albo jest zamrozony ;p i wtedy wystarczy którykolwiek 'mele char' żeby zrobić tam ładne spustoszenie. Ten skill potrzebował nerfa.:P

racja, moim zdaniem powinna istnieć taka mozliwość. Podobnie jak jest z tym obracaniem laski siostry przy sky'u.


Tue Jul 08, 2014 12:53 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
Zgadzam się, że IF jest potężny, ale sama skuteczność rzucenia jeszcze nie sieje takiego spustoszenia. Zdarzało mi się zamrozić 8 ludzi, z których nikt nie zginął, bo mnie zabił inkwizytor, a moja drużyna... szkoda gadać. I też nie zgadzam się, że Skyfire jest OP. On jest skuteczny tylko na konstrukcje, a czasami zdarza się tak, że kanonier z nieobjętym ogniem golemem go wytrzymuje.

To oczywiście są potężne umiejętności, czasami wychodzą lepiej, a czasami gorzej. O ile Skyfire'a bym nie zmieniał, o tyle zmieniłbym chociaż tę możliwość przerwania inkantacji Instanta.


Tue Jul 08, 2014 1:02 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
Cóż, jesteś supportem, sam nic nie zdziałasz :P
no no sky jest trochę op, zaledwie 45 cp i obrażenia które zabijają połowe ludków zanim uciekną :p + wlasnie ta moc na konstrukcje, z tym przetrwaniem to prawda, ale tylko działo moze przetrwac, tesle już nie (nie zdarzylo mi sie chyba inaczej), a to juz kwestia kilku fireballi, zwlaszcza jak jeszcze podejdzie jakiś inq czy zerker.

A właściwie nie wiem, czy w ogóle ktokolwiek składal takie propozycje(?)


Tue Jul 08, 2014 1:36 pm
Profile
User avatar

Joined: Mon Jun 02, 2014 11:09 pm
Posts: 416
Location: Poland!
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
Sky kosztuje 60 cp, 45 jest za strumyczek :p A możliwość przerwania rzucania dałbym też do Oczyszczenia..

_________________
Panzar... Panzar Boy.. Panzar! Hahaha!
    Bum Tararara! Za oknami noc!
    Czego chcesz dziewczyno, ja wiem - Panzara!
    Bum Badiradira! Chodź kochanie, chodź!
    Nie bój, nie bój się Panzara, oo!


Tue Jul 08, 2014 1:58 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Rozkminy o lodowej
Xylar wrote:
A właściwie nie wiem, czy w ogóle ktokolwiek składal takie propozycje(?)

Nic mi o tym nie wiadomo.


Tue Jul 08, 2014 2:16 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 31 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.