View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Mar 19, 2024 12:59 pm



Reply to topic  [ 2 posts ] 
Gra inkwizytorem wraz ze wzrostem poziomu 
Author Message

Joined: Tue Jul 21, 2015 5:04 pm
Posts: 15
Reply with quote
Post Gra inkwizytorem wraz ze wzrostem poziomu
Cześć. Posiadam inkwizytora na 18 lvl'u i nie potrafie nim zabić zwykłej wiedźmy podczas gry, nie mówiąc już o krasnoludach. Mój kolega posiadając mniej efektywnośći na inkwizytorze z 20 lvl'em nie ma żadnych problemów i wykręca lepsze wyniki ode mnie. Posiada dokładnie ten sam ekwipunek pomijając miecze, ponieważ ma te od 20 poziomu. I tu moje pytanie. Czy mam po grze zbierać jak najwięcej expa i jak najmniej surowców/złota żeby szybko wbijać poziomy? Podczas gry kransoludem zawsze bralem tego expa jak najmniej i teraz jak mi wbiją na campe dwa berserkery z inqiem to na luzie wale ich na łeb. Grając gunnerem często widzę jak inni gracze na inq'ach mnie podchodzą, co robią po kolei - mi to nigdy jakoś nie wychodzi. Nie wiem co może być problemem i prosiłbym o jakąś radę.



Image

Image


Thu Mar 23, 2017 11:32 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Gra inkwizytorem wraz ze wzrostem poziomu
Gracze do bitew są dobierani praktycznie tylko i wyłącznie na podstawie efektywności, bo nie można tu mówić o kryteriach levelowych kiedy 13 level dostaje przeciwnika na 30 (co prawda level jakośtam wpływa chyba na efektywność ALE patrz poniżej) - tak przynajmniej było zawsze, nie wiem czy przez ostatnie kilka miesięcy to się zmieniło - wątpię.
Efektywność ma w domyśle dobierać graczy równych sobie, ale wiadomo - jeden może mieć gorszy ekwipunek i nadrabiać skillem, drugi odwrotnie. Niestety w Panzarze skill ma zdecydowanie za duży wpływ na efektywność, co przekłada się właśnie na to, że będąc inkiem z 1700 biegłości i 3300 hp możesz spokojnie spotkać w bitwie np. innego inka który ma te staty podwojone i więcej.
Rada? Wspomóż model PayToWin kupując sobie ekwipunek który pozwoli Ci się dobrze bawić, albo przebolej kolejne 500 bitew (mówię w dużym zaokrągleniu, bliżej określę ten okres jako pół roku) żeby móc sobie wreszcie samemu wycraftować wszystkie potrzebne przedmioty.

Ja osobiście radzę do 13 levelu iść max w gold, a później raczej w exp, z racji własnie tego o czym pisałem w 1. zdaniu.

Pozdro;)


Fri Mar 24, 2017 12:21 am
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 2 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.